Drewniane prezenty dla Babci i Dziadka

Zastanawiasz się nad prezentem dla Babci i Dziadka z okazji ich święta? Szukasz czegoś oryginalnego, kreatywnego…? Chcesz, aby Twój upominek wyróżniał się na tle wszystkich prezentów proponowanych w sklepach od ręki w okresie przed tym szczególnym dniem? Dobrze trafiłeś. Zapoznaj się z naszym krótkim, ale jakże pomocnym poradnikiem.

Tani, ale uroczy upominek dla Babci i Dziadka

Prezent dla dziadków nie musi być drogi, bo to nie o cenę tu chodzi, a o to, aby sprawić im radość, przyjemność. O to, by spoglądając na ten upominek po miesiącu, roku czy kilku latach uśmiechali się sami do siebie i przypominali sobie o dniu, w którym ten upominek otrzymali. Dziś można znaleźć niejeden naprawdę uroczy prezent na dzień Babci i Dziadka.

W tym przypadku zdecydowanie odpadają słodycze, herbaty, apaszki, fajki oraz inne tego typu prezenty. O niektórych z nich łatwo zapomnieć. Wśród nich są również te, z którymi ciężko trafić w gust. Dużo lepszym rozwiązaniem są więc drewniane upominki z indywidualnym grawerem.

Statuetka dla Babci

Wybór upominków z drewna jest ogromny – na który się zdecydować?

Na szczególną uwagę zasługują drewniane upominki dla Dziadków, które dostępne są chociażby w naszej ofercie. Wybór jest naprawdę duży, ale zdecydować się trzeba na dwa – jeden dla Babci, drugi dla Dziadka.

Właściwie każdy upominek wykonany z drewna, wykończony indywidualnym tekstem będzie tym odpowiednim dla Babci i Dziadka. Nie ma większego znaczenia czy będzie to drewniane serce z magnesem, czy może drewniana statuetka w jakimś innym kształcie. Na uwagę zasługuje każdy z nich. Wszystkie drewniane upominku proponowane z racji tej wyjątkowej okazji są równie wyjątkowe i godne uwagi. Zastanawiasz się, dlaczego drewniany upominek dla Dziadka i Babci to najlepszy wybór? Już wyjaśniamy!

  • Przede wszystkim jest trwały, więc będzie służył jako pamiątka niezmieniająca swojego wyglądu przez długie lata.
  • To drewniany, czyli naturalny produkt, który jest przeważnie doceniany przez osoby w starszym wieku.
  • Drewniany prezent świetnie wygląda i może stanowić ozdobę dowolnego pomieszczenia. Przykładowo serce z magnesem wyląduje na lodówce, a statuetka ozdobi półkę.
Serduszko na Dzień Dziadka

Prezent idealny dla Babci i pasujący dla Dziadka

Drewniane upominki to prezenty, które pasują zarówno dla Babci, jak i dla Dziadka. Można wobec tego podarować ten sam upominek dla niej i dla niego. Czasem wystarczy tylko doprecyzować treść, która zostanie wygrawerowana. Jednak wybór gotowych wzorów jest duży. Znajdziesz je między innymi na naszym blogu.

Wszystkie upominki na Dzień Babci i Dziadka dostępne na stronie NEONEX.pl